O mnie

Moja przygoda z roślinami rozpoczęła się w momencie zakładania swojego ogrodu po budowie domu. Kiedyś mieszkałam w bloku, jednak sięgając korzeni mogę śmiało powiedzieć że wychowałam się w lesie przy jeziorze gdzie rodzice mieli domek letniskowy. Każdy sezon od kwietnia do końca października spędzałam  tam z całą rodziną. Rodzice mieli piękny trawnik oraz skalniak. Pamiętam za dziecka jak zbieraliśmy szyszki, grabiliśmy z bratem igliwie, przycinali  wspólnie żywopłot. Na około otaczała Nas przyroda. Dbaliśmy wspólnie o naszą zieleń. Teraz mając swój dom i na około moje ukochane sosny, czuję się jakbym wróciła do korzeni. Z wielką pasją podchodzę do roślin, postanowiłam zrobić coś co lubię i daje mi wielką satysfakcję. Na początku otworzyłam swój sklep internetowy z roślinami, następnie stacjonarny punkt sprzedaży roślin TRAWY AGNIESZKI ZIELONA BRAMA.         
Pasję połączyłam również z nauką i cały czas się dokształcam, obecnie rozpoczęłam studia podyplomowe na dwóch kierunkach odnośnie architektury krajobrazu.
Jesteśmy firmą rodzinną, wszyscy pracujemy w branży ogrodniczej od paru lat. (drugie pokolenie).
Posiadam wpis do Państwowej Inspekcji Ochrony Roślin i Nasiennictwa  jako podmiot profesjonalny pod nr PL-24/69/7531. Moja oferta przeznaczona jest dla odbiorców indywidualnych jak i hurtowych a także firm zakładających ogrody i zieleń miejską. Kupując u mnie otrzymują Państwo sprawdzone i  zdrowe rośliny z paszportem, o które dobrze dbam. Rośliny posiadają dobrze rozwinięty system korzeniowy. Stawiam na jakość.
Serdecznie zapraszam,
Agnieszka Biełka
T:883-930-004